Tetovací studio Olomouc a Plzeň

Permanentní MAKE-UP

Permanentní make-up nebo li trvalé líčení je poslednít v dekorativní kosmetice. Pro ženy, které nosí brýle, trpí alergií na líčidla, sportovkyně a všechny, kdo chtějí stále dobře vypadat je permanentní make-up ideální řešení. Nahradí opticky nedostatek řas, chybějící obočí, zvýrazní oči a rty a kdekoliv na těle lze vykreslit žádaný motiv. Pokud se Vám líbí tetování, ale nejste si jisti zda vybraný motiv budete chtít ještě za 5 let, pak zvolte metodu permanentního tetování.

Aplikaci permanentního make-upu nedoporučujeme provádět při nachlazení a jiném onemocnění, v době menstruace, po požití alkoholu, prostředků zvyšujících krevní tlak, imunitu apod. Osoby trpící cukrovkou či vážnější alergií musí aplikaci konzultovat se svým lékařem.

Další výhody permanentního make-upu:

- několik let trvale nalíčená i ve vodě, v sauně, při sportu, prostě všude, kde chce být žena krásná a upravená

- zvýraznění předností a korekce nedostatků v obličeji

- u starších žen nedochází k rozmazání líčidel do vrásek

- ideální pro ženy, které jsou alergické na klasická líčidla

- zvlášť vhodné pro ženy které nosí brýle

Trvanlivost je individuální, závisí na typu a stáří pokožky, na sytosti dohodnuté barvy a na následné péči. Trvanlivost permanentního make-upu snižuje slunění (včetně solárního), nadměrné máčení a vysoušení. Předpokládaná trvanlivost může tedy být hodně odlišná a pohybuje se v rozpětí cca 3-7 let. Během tvorby permanentního make-upu může dojít k zarudnutí nebo otoku. Tyto příznaky během krátkého času zmizí. Pro aplikaci se používají pouze jednorázové přípravky včetně jehel. Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci a barvy jsou schváleny hlavním hygienikem ČR.

Každý zákrok lze započít až po konzultaci s klientkou a předkreslení tvaru. Doba hojení je individuální a trvá v průměru týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nepoužívat žádná líčidla, nevystavovat se slunečním či solárnímu záření.

Ceník permanentního make-upu ZDE

© tetovaci-studio.cz

Web: jirka.zedek@seznam.cz

facebook