Tetovací studio Olomouc a Plzeň

Tetování

Tetování má po celém světě dlouhodobou tradici, avšak nebylo vždy tak velkou módou jako v dnešní době. Vždy však mělo pro svého majitele nějaký význam a i dnes můžete s jeho pomocí především vyjádřit sílu své osobnosti. Jedná se o zdobení na celý život neboť jeho odstranění je velice komplikované. Budoucí majitel tetování s ním musí být především ztotožněn a proto je potřeba pečlivě vybrat motiv tak, aby nelitoval později svého rozhodnutí.

Nabízíme Vám tetování jak trvalé, tak dočasné. Dočasné tetování se liší druhem použitých pigmentů a hloubkou vpichu. Trvanlivost je okolo 5 let, poté se barvy pomalu vstřebávají. Je třeba počítat s tím, že mohou zůstat zbytky pigmentu. Obrázek se však dá kdykoliv obtáhnou znovu buď dočasným nebo trvalým tetováním.

Nejdůležitější je individuální přístup ke každému klientovi, k nám si můžete přinést vlastní motiv, který můžeme zvětšit, zmenšit, upravit jinak, případně si můžete vybrat z katalogů z mnoha již hotových motivů.

Tetování není bolestivou záležitostí, a k zpříjemnění celé záležitosti používáme lokální anestetika. Veškerý používaný materiál je jednorázový, nehrozí proto přenos jakýchkoli infekcí. Tetování by neměli podstupovat lidé s cukrovkou, s nemocemi štítné žlázy a s momentální indispozicí (angíny, chřipky).

Tetování se provádí pomocí elektrického strojku, který je na to přímo určený. Aplikace pigmentu schváleného atestem pro EU probíhá pod přísnými hygienickými podmínkami. Jehly, rukavice jsou použity jednorázové, ostatní gripy a špičky se nejdříve dezinfikují v dezinfekčním roztoku a poté sterilizují v horkovzdušném sterilizátoru na 180 stupňů po dobu 60 minut. Sterilizátor musí být kontrolován 2x ročně hygienickou stanicí.

Samotná aplikace tetování probíhá nejdříve pečlivým výběrem motivu, poté se obkreslí na obtiskový papír kontury tetování. Poté obrázek obtiskneme na vyholenou a dezinfikovanou kůži. Pokud zákazník souhlasí s umístěním, je možné začít tetování provádět. Nejprve se tetují obrysy, poté se vybarvuje. Hotová tetováž se ošetří hojivou mastí, vydezinfikuje a překryje sterilní gázou.

Doba hojení je individuální, trvá asi týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě, nevystavovat se slunečním či solárnímu záření, vyhýbat se saunám, bazénům.

Ceny tetování: od 800 Kč, cena záleží na složitosti, velikosti a barevnosti tetovaného obrázku. (+ 200,- Kč možnost umrtvení)

© tetovaci-studio.cz

Web: jirka.zedek@seznam.cz

facebook